Dokončuji stavbu

Je vše dle platných předpisů a norem? Co je ještě nutné udělat? Jaké potíže Vás čekají u kolaudace? Co dělat, vykazuje-li stavba chyby? Jak zajistit dokumentaci skutečného provedení? Je fakturace hotového díla a doklady nutné ke kolaudaci v pořádku?

Končíte stavbu, nebo jste již od stavební firmy převzali hotové dílo stavěné "na klíč"? Nejste odborně způsobilá osoba, stavbyvedoucí, stavební inženýr, technický dozor nebo odborník na provádění staveb? V tom případě potřebujete pomoc pro řešení situací spojených s dokončením stavby a její kolaudací, popř. pomoc pro komunikaci se zhotovitelem v případě, že došlo k nejasnostem, konfliktu nebo neuznávaným vícepracím.

 

Nabízím svoji pomoc formou osobní konzultace. Poskytnu Vám cenné informace o tom, co ještě musíte zajistit pro kolaudaci a podporu v technických oblastech stavby, kontrolu faktur a rozpočtu vzhledem k provedené stavbě. Pomohu s kontrolou fakturace vzhledem ke skutečně odvedené práci a řešení víceprací uváděných zhotovitelem. A zodpovím Vám klíčové otázky související s dokončením stavby:

 

Co byste měli vědět o kolaudaci a dokončení stavby…

 

Je na Vaší stavbě všechno v pořádku?

 

Díky svým bohatým zkušenostem Vám zodpovím i mnoho dalších otázek.

 

Domluvte si osobní konzultaci

S vhodným vedením ušetříte čas, starosti i peníze

Chci konzultaci

nebo volejte na číslo

+420 777 736 633
 

Zavřít

Domluvte si konzultaci

Zavolejte a přijďte se poradit na osobní schůzku.

Všechny položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace